• trio

Teknik Özellikler

Güler Trio projemiz 3 bloktan oluşan, 11.072 m2 arsa üzerine inşa edilmiş bir projedir. C ve A bloklar 3+1 ve dubleks dairelerden, B blok ise 3+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. C ve A blok zemin + 14, B blok ise zemin+13 katlıdır. Genel ve çocuk yüzme havuzu olan, fitnes salonu, kreş, spor alanları, yürüyüş parkuru, kamelya, barbekü alanı gibi site sakinlerine sosyalleşme ve aktivite alanları sağlayacak bir projedir. Projede, Mersin’de bir ilk olarak, çocuklar ve yetişkinler için özel kaykay pisti yapılmıştır.
Dairelerimizin mantolama sistemi ile ısı yalıtımı yapılmıştır. Sitemizde merkezi ısıtma sistemi kullanılacak olup, jeneratörümüz mevcuttur.
24 saat güvenliği vardır ve site sakinlerinin kullanacağı büyük bir otoparka sahiptir. Site önünde ek bir otopark alanı daha mevcuttur ve bu alan misafir araçları için kullanılacaktır. Bloklarımızın mimari planında özel bir tasarıma gidilerek her daire diğerinden bağımsızlaştırılmıştır. Dairelerimizde zeminde parke kullanılmış ve ıslak hacimlerde 1. sınıf seramik uygulanmıştır. Tüm daire seçeneklerimizde ebeveyn banyo mevcuttur ve tüm banyolarda modern duş takımları kullanılmaktadır. Ayrıca 3’lü mutfak setimiz daire içerisinde mevcuttur. Güler Trio müşterilerine hem iyi bir yatırım yapma fırsatı, hem de güvenli ve konforlui bir yaşam alanı sunmaktadır.